PHS-MEMORY
Patikima RAM atmintis be nereikalingų išlaidų
PHS-MEMORY siūlo aukštos kokybės operatyviąją atmintį (RAM) ir serverių RAM, pritaikytą tiek kasdieniams vartotojams, tiek mažoms įmonėms. Ši prekės ženklas žinomas dėl griežtos testavimo procedūros ir puikaus kainos bei kokybės santykio – gauni našumą be perteklinio rinkodarinio antkainio.
6,516 RAM moduliaiNamų ir biuro kompiuteriamsGarantija 3-5 metai
Kaip išsirinkti tinkamą RAM?
Paskirtis
Naršymui ir raštui užtenka 8 GB, žaidimams reikia 16 GB, o serveriams ar virtualizacijai – 32 GB ir daugiau.
Dažnis
Didesnis dažnis (MHz) reiškia greitesnį duomenų perdavimą. PHS-MEMORY siūlo nuo 2666 MHz iki 4000 MHz.
Tipas
DDR4 vis dar populiarus, bet DDR5 jau standartas naujiems procesoriams – didesnis pralaidumas, mažesnės energijos sąnaudos.
Radiatorius
Jei kompiuteris intensyviai naudojamas, radiatorius padeda išlaikyti stabilią temperatūrą ir užtikrina ilgaamžiškumą.
Ką rasite PHS-MEMORY asortimente?
PHS-MEMORY produktų linijos
PHS-MEMORY DDR4 2666 MHzPHS-MEMORY DDR4 3200 MHzPHS-MEMORY DDR5 4800 MHzPHS-MEMORY DDR5 5600 MHzPHS-MEMORY Server ECC 8GBPHS-MEMORY Server ECC 16GBPHS-MEMORY Server ECC 32GBPHS-MEMORY Server 64GB
Svarbu: Prieš pirkdami patikrinkite, kokį RAM tipą ir dažnį palaiko jūsų pagrindinė plokštė – DDR4 ir DDR5 nėra suderinami tarpusavyje.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar PHS-MEMORY RAM tinka žaidimams?
Taip, ypač 16 GB ir 32 GB komplektai su 3200 MHz ar aukštesniu dažniu užtikrina sklandų žaidimų veikimą ir mažina strigimus.
Kuo skiriasi Server RAM nuo paprastos?
Server RAM (ECC) turi klaidų koregavimo funkciją, reikalingą serveriams ir darbo stotims. Paprasta RAM neturi šios funkcijos, bet yra pigesnė.
Ar PHS-MEMORY suteikia garantiją?
Taip, visiems PHS-MEMORY gaminiams suteikiama 3 metų, o pasirinktoms serijoms – 5 metų garantija.
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 25
Kai MSI D3030a serveris ar darbo stotis pradeda dusti nuo per mažos atminties, šis 32GB DDR4 ECC UDIMM modulis yra tiesus kelias į spartesnį darbą. Ji..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
3200 MHz
Talpa
32 GB
611,99€
Be PVM:505,78€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 7
4800 MHz dažnis ir ECC klaidų taisymas – štai ką gaunate su šiuo 16GB DDR5 UDIMM moduliu, kuris sukurtas specialiai Lenovo ThinkSystem SR250 V3 server..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 8
Kai serveris turi dirbti be pertraukų, o duomenų vientisumas yra kritinis, paprasta atmintis netinka. PHS-memory SP583155 – 16GB DDR5 ECC UDIMM moduli..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai serveris Lenovo ThinkSystem SR250 V3 pradeda dusti nuo per mažos atminties, kiekviena užklausa gali užtrukti ilgiau. Šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC ..
Modulio tipas
UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 9
Tiems, kurie savo ASRock LiveMixer B850 WiFi pagrindu sukurtą sistemą naudoja rimtam darbui – nuo virtualizacijos iki CAD projektų – kiekvienas duomen..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 11
Kai serveris turi dirbti be pertraukų, kiekvienas atminties modulis tampa kritiniu komponentu. Šis PHS-memory 16GB DDR5 ECC UDIMM modulis sukurtas spe..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis sukurtas tiems, kuriems reikia patikimos ir greitos atminties serveriuose ar darbo stotyse su MSI ATX MS-CF..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai BIOSTAR BIW88-AHS serveris ar darbo stotis pradeda dusti nuo per mažos atminties, šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis yra tikslus sprendima..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 19
Kai serveris ar darbo stotis turi dirbti be pertraukų, kiekvienas atminties modulis turi būti patikimas. Šis PHS-memory 8GB DDR4 ECC UDIMM modulis su ..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
2666 MHz
Talpa
8 GB
228,99€
Be PVM:189,25€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 4
Kai HP Z4 G4 darbo stotis pradeda strigti atidarius didelį CAD projektą ar kelias virtualias mašinas vienu metu, dažniausiai kaltė tenka ne procesoriu..
Modulio tipas
RDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
2933 MHz
Talpa
8 GB
152,99€
Be PVM:126,44€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 7
Jei dirbate su Gigabyte W880 AI TOP darbo stotimi ir norite, kad ji veiktų nepriekaištingai net ir ilgiausių AI skaičiavimų metu, šis PHS-memory 16GB ..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 25
Kai serveris turi dirbti be pertraukų, kiekvienas baitas turi būti patikimas. Šis PHS-memory modulis – 32GB DDR4 ECC UDIMM, 2400MHz, PC4-19200E – suku..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
2400 MHz
Talpa
32 GB
611,99€
Be PVM:505,78€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 28
Vienas 48GB DDR5 ECC UDIMM modulis – tai retas derinys, leidžiantis pasiekti didelę talpą viename lizde ir išlaikyti klaidų taisymo funkciją. Šis PHS-..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 17
Tiems, kurie dirba su CAD brėžiniais, mokslinių tyrimų duomenimis ar nedidelio biuro serveriu, duomenų tikslumas yra kasdienybė. PHS-memory 16GB DDR4 ..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
3200 MHz
Talpa
16 GB
373,99€
Be PVM:309,08€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 28
16 GB talpa ir ECC klaidų taisymas – štai ką gaunate su šiuo PHS-memory moduliu, kuris sukurtas specialiai ASRock D1848TERD4U-4Q serverių plokštei. Ta..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
2666 MHz
Talpa
16 GB
344,99€
Be PVM:285,12€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 9
Kai kompiuteris turi dirbti be klaidų – kiekvienas bitas svarbus. Šis PHS-memory 16GB DDR5 ECC UDIMM 5600MHz modulis užtikrina duomenų vientisumą ir d..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 24
PHS-memory 48GB DDR5 ECC UDIMM 5600MHz PC5-44800E RAM, skirta QNAP TVS-AIh1688ATX-U7D-12H03 SP598438
48 GB talpa viename DDR5 ECC UDIMM atminties modulyje – tai rimtas pajėgumo šuolis jūsų QNAP TVS-AIh1688ATX-U7D-12H03 NAS serveriui. Kai dirbate su di..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai serverio atmintis sugenda, darbas sustoja ir kiekviena minutė kainuoja. PHS-memory SP552634 modulis – 32GB DDR5 ECC UDIMM, sukurtas specialiai ASR..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 23
Kai dirbate su dideliais duomenų kiekiais, kiekvienas gigabaitas ir kiekvienas megahercas yra svarbus. Įdiegę šį 48GB DDR5 ECC UDIMM modulį į savo ASR..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Skirta QNAP TVS-AIh1688ATX-U7D-12H04 naudotojams, kurie nori išnaudoti visą savo NAS galimybes. Šis 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis nuo PHS-memory pašalin..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 25
Jei valdote QNAP TS-h1277AFX-R7-32G NAS ir norite padidinti jo atmintį, šis PHS-memory 48GB DDR5 ECC UDIMM modulis yra skirtas būtent Jums. Jis užtikr..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 10
Kai serveris ar darbo stotis turi dirbti be pertraukų, kiekvienas atminties modulis turi būti patikimas. Šis PHS-memory 16GB DDR5 ECC UDIMM modulis su..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 8
Skirta tiems, kurie naudoja bluechip SERVERline T30330s serverį ir nori užtikrinti nepertraukiamą bei patikimą jo veikimą. Šis PHS-memory 16GB DDR5 EC..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 23
Kai QNAP TS-h2477AXU-RP-R7D-24H04 NAS serveriui pritrūksta atminties, našumas krenta ir programos pradeda strigti. Šis 48GB DDR5 ECC UDIMM modulis atk..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai serveris pradeda strigti dėl per mažos atmintinės, kiekviena prastova kainuoja. Šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis su 4800MHz dažniu ir PC..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 7
5600 MHz dažnis su ECC klaidų taisymu – tai, ko reikia patikimai darbo stočiai su ASRock X870E Taichi OCF pagrindine plokšte. Šis 16 GB DDR5 ECC UDIMM..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 7
HP Z2 G9 Tower darbo stotis su Intel 13th Gen procesoriumi – tai rimtas įrankis, kuriam reikia ne mažiau rimtos atminties. Šis 16GB DDR5 ECC UDIMM mod..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 8
16GB talpa ir 5600MHz greitis – štai ką gausite su šiuo DDR5 ECC UDIMM moduliu, kuris užtikrina sklandų darbą net ir reikliausiose darbo stotyse. Kiek..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 20
8GB DDR4 ECC UDIMM 3200MHz PC4-25600E – tai patikimas sprendimas, užtikrinantis duomenų vientisumą kritinėse sistemose. Skirtas MSI D3030a serveriams ..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
3200 MHz
Talpa
8 GB
228,99€
Be PVM:189,25€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 7
Tiems, kurie dirba su Supermicro SuperWorkstation SYS-532AW-C ir nori užtikrinti sklandų bei patikimą darbą, šis 16GB DDR5 ECC UDIMM atminties modulis..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 28
48 GB talpa ir 5600 MHz dažnis – štai ką gausite su šiuo PHS-memory DDR5 ECC UDIMM moduliu, sukurtu specialiai MSI D3052 platformai. Tai idealus spren..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 24
48 GB talpa viename DDR5 ECC UDIMM modulyje, veikiančiame 5600 MHz dažniu – tai rimtas pajėgumo šuolis jūsų Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 darbo stočia..
Modulio tipas
UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Jei dirbate su HP Z2 G9 Tower ir norite, kad sistema veiktų sklandžiai net ir ilgiausių projektų metu, šis 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis yra būtent tai,..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 8
Kai reikia patikimo darbo kompiuterio, kuriame kiekvienas bitas svarbus, ECC atmintis tampa ne prabanga, o būtinybe. PHS-memory SP579525 modulis su 16..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 11
Kai Dell PowerEdge R260 serveris pradeda dusti nuo duomenų srauto, o kiekvienas laisvas atminties ląstelės baitas tampa aukso vertės, PHS-memory 16GB ..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai sukomplektuosite Supermicro X13SAW-F darbo stotį, šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis užtikrins patikimumą ir greitį, kurių reikia serveriu..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 9
Jei naudojate Acer Veriton M480G kompiuterį ir norite, kad jis greičiau reaguotų į kasdienes užduotis, šis 2GB DDR3 UDIMM 1066MHz atminties modulis yr..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
UDIMM
Greitis
1066 MHz
Talpa
2 GB
43,99€
Be PVM:36,36€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
4800 MHz dažnis su ECC klaidų taisymu – štai ką gaunate su šiuo 32GB DDR5 UDIMM moduliu, sukurtu specialiai ASRock Rack EC266D2I-2T/AQC pagrindinei pl..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 12
Jei turite senesnį stalinį kompiuterį, kuris vis dar naudoja DDR3 atmintį, šis 2GB modulis gali būti paprastas ir efektyvus sprendimas, kaip prailgint..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
Stalinis
Greitis
1066 MHz
Talpa
2 GB
43,99€
Be PVM:36,36€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 11
Šis PHS-memory modulis yra sukurtas tiems, kurie vertina duomenų vientisumą ir stabilumą. 16GB DDR5 ECC UDIMM atmintis su 5600MHz dažniu užtikrina pat..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
16 GB
1 051,99€
Be PVM:869,41€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 72
8 GB talpa, DDR4 technologija ir 2133 MHz dažnis – štai pagrindiniai šio serverio atminties modulio parametrai. Jis sukurtas patikimam darbui serveriu..
Modulio tipas
RDIMM
Atminties ti...
DDR4
Greitis
2133 MHz
Talpa
8 GB
122,99€
Be PVM:101,64€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 26
Kai serveris turi dirbti be klaidų ir be pertraukų, atmintis tampa kertiniu elementu. Šis PHS-memory 48GB DDR5 ECC UDIMM modulis su 5600MHz dažniu užt..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
38,4 GB/s duomenų perdavimo sparta – tiek išspaudžia 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis, veikiantis 4800 MHz dažniu. Tai pastebimas pagreitėjimas Asus P13R-I..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai serveris turi dirbti be klaidų ir ilgai, atmintis tampa pagrindiniu komponentu. PHS-memory 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis užtikrina patikimumą ir gre..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai serveris turi dirbti be pertraukų, o duomenų tikslumas – kritinis, paprasta atmintis gali tapti silpnąja grandimi. Šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC UD..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai serveris turi dirbti be pertraukų, o duomenų vientisumas yra kritinis, kiekvienas komponentas turi būti patikimas. Šis PHS-memory 32GB DDR5 ECC UD..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,78€
Be PVM:1 678,33€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
Kai QNAP TVS-AIh1688ATX-U7-32G dirba su virtualiomis mašinomis, dideliais duomenų rinkiniais ar 4K/8K medija, atminties pralaidumas ir patikimumas tam..
Modulio tipas
UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 22
32GB talpos DDR4 UDIMM ECC atminties modulis, veikiantis 3200MHz dažniu, užtikrina patikimą našumą suderinamuose stalinio kompiuterio, darbo stoties a..
Atminties ti...
DDR4
Modulio tipas
UDIMM
Greitis
3200 MHz
Talpa
32 GB
611,99€
Be PVM:505,78€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 2
PHS-memory 32GB DDR5 ECC UDIMM 4800MHz PC5-38400E RAM, skirta bluechip SERVERline T30330s (SP554367)
Kai serverio atmintis tampa kliūtimi, kiekviena sekundė brangi. Šis 32GB DDR5 ECC UDIMM modulis užtikrina patikimą ir greitą veikimą su bluechip SERVE..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
4800 MHz
Talpa
32 GB
2 030,77€
Be PVM:1 678,32€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 28
Šis PHS-memory 48GB DDR5 ECC UDIMM 5600MHz atminties modulis sukurtas QNAP TVS-AIh1688ATX-U9E-12H03 NAS naudotojams, kuriems reikia patikimos ir greit..
Modulio tipas
ECC UDIMM
Atminties ti...
DDR5
Greitis
5600 MHz
Talpa
48 GB
2 679,98€
Be PVM:2 214,86€