PHS-MEMORY
Patikima RAM atmintis be nereikalingų išlaidų
PHS-MEMORY siūlo aukštos kokybės operatyviąją atmintį (RAM) ir serverių RAM, pritaikytą tiek kasdieniams vartotojams, tiek mažoms įmonėms. Ši prekės ženklas žinomas dėl griežtos testavimo procedūros ir puikaus kainos bei kokybės santykio – gauni našumą be perteklinio rinkodarinio antkainio.
6,516 RAM moduliaiNamų ir biuro kompiuteriamsGarantija 3-5 metai
Kaip išsirinkti tinkamą RAM?
Paskirtis
Naršymui ir raštui užtenka 8 GB, žaidimams reikia 16 GB, o serveriams ar virtualizacijai – 32 GB ir daugiau.
Dažnis
Didesnis dažnis (MHz) reiškia greitesnį duomenų perdavimą. PHS-MEMORY siūlo nuo 2666 MHz iki 4000 MHz.
Tipas
DDR4 vis dar populiarus, bet DDR5 jau standartas naujiems procesoriams – didesnis pralaidumas, mažesnės energijos sąnaudos.
Radiatorius
Jei kompiuteris intensyviai naudojamas, radiatorius padeda išlaikyti stabilią temperatūrą ir užtikrina ilgaamžiškumą.
Ką rasite PHS-MEMORY asortimente?
PHS-MEMORY produktų linijos
PHS-MEMORY DDR4 2666 MHzPHS-MEMORY DDR4 3200 MHzPHS-MEMORY DDR5 4800 MHzPHS-MEMORY DDR5 5600 MHzPHS-MEMORY Server ECC 8GBPHS-MEMORY Server ECC 16GBPHS-MEMORY Server ECC 32GBPHS-MEMORY Server 64GB
Svarbu: Prieš pirkdami patikrinkite, kokį RAM tipą ir dažnį palaiko jūsų pagrindinė plokštė – DDR4 ir DDR5 nėra suderinami tarpusavyje.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar PHS-MEMORY RAM tinka žaidimams?
Taip, ypač 16 GB ir 32 GB komplektai su 3200 MHz ar aukštesniu dažniu užtikrina sklandų žaidimų veikimą ir mažina strigimus.
Kuo skiriasi Server RAM nuo paprastos?
Server RAM (ECC) turi klaidų koregavimo funkciją, reikalingą serveriams ir darbo stotims. Paprasta RAM neturi šios funkcijos, bet yra pigesnė.
Ar PHS-MEMORY suteikia garantiją?
Taip, visiems PHS-MEMORY gaminiams suteikiama 3 metų, o pasirinktoms serijoms – 5 metų garantija.
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 5
Šis Phs-memory SP255128 atminties modulis – tai patikimas sprendimas jūsų kompiuterio našumui pagerinti. Sukurtas įmonėms ir aktyviems naudotojams, ji..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1066 MHz
Talpa
2 GB
43,99€
Be PVM:36,36€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 57
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis skirta jūsų ASUS RS920-E7/RS8 serveriui – patikimas būdas padidinti našumą ir užtikrinti sklandų darbą su reikliausiomi..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 53
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintinė skirta jūsų ASUS TS700-E7/RS8 serveriui – patikimas sprendimas, užtikrinantis stabilų darbą be trikdžių. Įmonės lygio ..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 58
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – patikimas sprendimas jūsų Supermicro X8DTL-3 serveriui ar darbo stočiai. Ji užtikrina stabilų darbą ir apsaugo nuo kl..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 55
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Supermicro X8DTL-6 pagrindinei plokštei – tai patikimas būdas padidinti kompiuterio našumą be dideli..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 56
Ar ieškote patikimos ir našios atmintinės savo Supermicro SuperServer 5018A-MLHN4 serveriui? Ši PHS-memory 8GB DDR3 RAM kortelė – puikus pasirinkimas,..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 56
Ieškote patikimos ir našios atminties savo Supermicro SuperServer 5018A-MLTN4 serveriui? Ši PHS-memory 8GB DDR3 ECC RAM kortelė – puikus pasirinkimas,..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 56
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – patikimas sprendimas jūsų Supermicro A1SRM-LN5F-2358 serveriui ar darbo stočiai. Ji užtikrina stabilų darbą ir apsaug..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 55
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Supermicro A1SRM-2758F serveriui ar darbo stočiai. Ji užtikrina stabilų ir patikimą darbą, o ECC tec..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 46
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintinė puikiai tinka jūsų Supermicro X9DRT-PIBF serveriui ar darbo stočiai. Ji užtikrina stabilų ir patikimą darbą net ir esa..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 11
Ar jūsų kompiuteris pradeda strigti, kai dirbate su keliomis programomis vienu metu? Phs-memory SP262194 atminties modulis – tai patikimas būdas sutei..
Atminties ti...
DDR3
Talpa
32 GB
132,99€
Be PVM:109,91€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 51
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Supermicro SuperServer F617R2-F72+ serveriui – užtikrina stabilų veikimą ir patikimumą net ir intens..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 47
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – tai patikimas sprendimas jūsų Supermicro SuperServer F627R3-FTPT+ serveriui. Ji užtikrina stabilų darbą ir aukštą duo..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 27
Ši PHS-memory 4GB RAM atmintis skirta jūsų serveriui Intel Serversystem P4304BTLSHCN – tai patikimas būdas padidinti našumą be didelių investicijų. DD..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 64
Ar norite, kad jūsų serveris veiktų stabiliai ir be trikdžių? Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – tai patikimas sprendimas, sukurtas specialiai Intel Ser..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 22
Šis Phs-memory SP268059 atminties modulis – tai patikimas ir kokybiškas sprendimas, skirtas jūsų kompiuterio veikimui pagerinti. Nesvarbu, ar dirbate ..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1600 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 53
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Intel Serversystem R1304RPMSHOR serveriui ar kitai įrangai, kuriai reikalinga patikima DDR3 ECC atmi..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 62
Ši PHS-memory 8GB DDR3 atmintis – patikimas ir stabilus sprendimas jūsų serveriui ar darbo stočiai. Specialiai sukurta darbui su Supermicro X10SLX-F p..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 64
Šis Phs-memory SP462800 atminties modulis – tai patikimas serverinės klasės RAM, skirtas verslo ar namų kompiuteriams, kuriems reikia stabilaus ir gre..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 62
Šis Phs-memory SP462811 atminties modulis – tai patikimas ir našus sprendimas jūsų kompiuteriui. Sukurtas verslo ir kasdieniam naudojimui, jis užtikri..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 61
Šis Phs-memory SP462816 atminties modulis yra patikimas sprendimas jūsų kompiuteriui ar serveriui. Sukurtas verslo ir kasdieniam naudojimui, jis užtik..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 52
Šis Phs-memory SP464558 atminties modulis – tai patikimas sprendimas jūsų kompiuterio našumui pagerinti. Nesvarbu, ar dirbate su sudėtingomis programo..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 49
Šis Phs-memory SP464575 atminties modulis – tai patikimas ir kokybiškas sprendimas jūsų kompiuterio veiklos spartinimui. Sukurtas verslo reikmėms, tač..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 58
Šis Phs-memory SP465030 atminties modulis – tai patikimas ir našus sprendimas jūsų įrenginiui. Sukurtas verslo ir kasdieniam naudojimui, jis užtikrina..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 26
Šis Phs-memory SP153812 atminties modulis – tai patikimas įmonės lygio RAM, sukurtas užtikrinti stabilų ir greitą jūsų sistemos darbą. Nesvarbu, ar at..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1600 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 56
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – patikimas sprendimas jūsų Tyan S5512 (S5512WGM2NR) serveriui ar darbo stočiai. DDR3 UDIMM ECC atmintis užtikrina stab..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 56
Ar jūsų serveris ar darbo stotis pradeda strigti, kai reikia atlikti kelias užduotis vienu metu? Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – tai paprastas būdas ..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 53
Ar jūsų serveris ar darbo stotis pradeda strigti? Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – puikus būdas suteikti sistemai naujų jėgų. Sukurta specialiai Tyan ..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 51
Ar jūsų kompiuteris pradeda strigti dirbant su sudėtingesnėmis užduotimis? Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – puikus sprendimas, suteikiantis jūsų siste..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 47
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų MSI H97M-E35 pagrindinei plokštei – ji užtikrins stabilų darbą ir greitą sistemą kasdienėms užduotim..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 25
Šis Phs-memory SP157093 atminties modulis – tai patikimas ir kokybiškas sprendimas jūsų kompiuteriui. Nesvarbu, ar norite pagreitinti kasdienes užduot..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1600 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 45
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų MSI H87-G43 pagrindinei plokštei – ji užtikrina stabilų darbą ir patikimą našumą kasdienėms užduotim..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 61
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Acer Veriton M2632G kompiuteriui – suteiks daugiau greičio ir stabilumo kasdieniam darbui. Nesvarbu,..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 25
Šis Phs-memory SP158793 atminties modulis – tai patikimas įmonės lygio RAM, sukurtas užtikrinti stabilų ir greitą jūsų sistemos darbą. Nesvarbu, ar at..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1066 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 54
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis skirta jūsų serverio ar darbo stoties veikimui pagerinti. Ji užtikrina stabilų ir patikimą darbą net ir intensyviai nau..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 25
Šis Phs-memory SP161743 atminties modulis – tai patikimas ir našus RAM sprendimas, sukurtas verslo ir kasdieniams poreikiams. Jis užtikrina sklandų da..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1600 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 46
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintinė skirta jūsų Tyan S7053 ar S7053GM2NR pagrindinei plokštei. Tai patikimas DDR3 UDIMM ECC modulis, veikiantis 1333MHz da..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 45
Šis Phs-memory SP161797 atminties modulis – tai patikimas ir greitas RAM sprendimas, skirtas jūsų įrenginio veikimui pagerinti. Nesvarbu, ar dirbate s..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 63
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – puikus pasirinkimas jūsų Tyan S7053 ar panašiai serverinei plokštei. Ji užtikrina patikimą veikimą ir stabilumą, reik..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 61
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintinė – patikimas sprendimas jūsų Tyan S7053 serveriui ar darbo stočiai. DDR3 UDIMM ECC atmintis užtikrina stabilų darbą ir ..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 60
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – patikimas sprendimas jūsų Tyan S7050 serveriui. Sukurta profesionaliam naudojimui, užtikrina stabilų darbą ir apsaugo..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 46
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis skirta jūsų Thecus N12850RU serveriui ar NAS įrenginiui – patikimas būdas padidinti našumą ir užtikrinti sklandų darbą...
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 46
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Thecus N6850PLUS serveriui ar NAS įrenginiui. Ji užtikrina stabilų ir patikimą darbą, ypač kai reiki..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 12
Šis Phs-memory SP230202 atminties modulis yra patikimas jūsų kompiuterio greičio ir našumo pagalbininkas. Sukurtas verslo ir kasdieniam naudojimui, ji..
Atminties ti...
DDR3
Talpa
32 GB
132,99€
Be PVM:109,91€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 104
Šis Phs-memory SP242162 atminties modulis – tai patikimas jūsų kompiuterio našumo pagalbininkas, sukurtas verslo ir kasdieniams darbams. Nesvarbu, ar ..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
62,99€
Be PVM:52,06€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 27
Šis Phs-memory SP243820 atminties modulis yra patikimas jūsų kompiuterio veiklos pagreitintuvas. Sukurtas verslo ir kasdieniam naudojimui, jis užtikri..
Atminties ti...
DDR3
Greitis
1600 MHz
Talpa
4 GB
47,99€
Be PVM:39,66€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 50
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis puikiai tinka jūsų Supermicro SuperServer 1017C-TF serveriui. Tai patikimas būdas padidinti serverio našumą, ypač kai d..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 57
Ieškote patikimos atmintinės savo serveriui ar darbo stočiai? Ši PHS-memory 8GB RAM kortelė puikiai tinka Gigabyte GA-7PESVL pagrindinei plokštei. Ji ..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1333 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 44
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – patikimas sprendimas jūsų Supermicro X10SLM+-F pagrindinei plokštei. Ji užtikrina stabilų darbą ir apsaugo nuo klaidų..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€
Brand: PHS-MEMORY
Likutis: 64
Ši PHS-memory 8GB RAM atmintis – puikus pasirinkimas jūsų Supermicro SuperServer 5018D-MTRF serveriui. Ji užtikrina patikimą veikimą ir stabilumą, rei..
Atminties ti...
DDR3
Modulio tipas
ECC UDIMM
Greitis
1600 MHz
Talpa
8 GB
86,99€
Be PVM:71,89€